Kategórie
Úvod / Katalóg / Detské izby

Detské izby

Detské izby

Tvorivé nápady

Kolektív autorov

Znížená cena
Kód9788080854218
DostupnosťPosledné kusy (3)

Pri zariaďovaní detskej izby je dôležitá fantázia a flexibilita. Deti rastú neuveriteľne rýchlo, a práve tak rýchlo sa menia aj ich potreby a... čítaj ďalej

Bežná cena 8,27 

Ušetríte 51,75 %

3,99 

Celý popis

Pri zariaďovaní detskej izby je dôležitá fantázia a flexibilita. Deti rastú neuveriteľne rýchlo, a práve tak rýchlo sa menia aj ich potreby a záujmy. Ani sa nenazdáte a z vášho dieťatka sa stane tínedžer s celkom vyhranenými predstavami o zariadení svojej izby. Rodičia často sotva dokážu udržať krok s týmto razantným vývojom, ale netreba zúfať! V tejto knihe nájdete veľa nápadov na tvorivé a primerané zariadenie detskej izby od dojčenského veku až do šestnástich rokov. Jednotlivé kapitoly sa orientujú na rastové a vývojové fázy dieťaťa, od bábätka po tínedžera. Inšpirácie na zariadenie detského kráľovstva dopĺňajú praktické nápady so štipkou pedagogických rád.

Podrobnosti

  • Počet strán: 239 strán
  • Väzba: pevná väzba
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 8080854218
  • Rok vydania: 2008
ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)