Kategórie
Úvod / Katalóg / Kategórie tovaru / Knihy / Beletria / Moji ovocní kamaráti

Moji ovocní kamaráti

Moji ovocní kamaráti

Diana Lokšová, Andrea Kováčová

Kód9788097243029
DostupnosťMomentálne nie je skladom

Kniha MOJI OVOCNÍ KAMARÁTI je druhou knihou zo série Moji kamaráti, ktorú vytvorili mamy na materskej dovolenke pre svoje deti, aby hravou formou spoznávali... čítaj ďalej

15,90 

Celý popis

Kniha MOJI OVOCNÍ KAMARÁTI je druhou knihou zo série Moji kamaráti, ktorú vytvorili mamy na materskej dovolenke pre svoje deti, aby hravou formou spoznávali a jedli ovocie. Kniha obsahuje 46 krátkych básničky o jednotlivých druhoch ovocia od najznámejších až po menej známe, doplnené hravými ilustráciami. Je určená pre najmenšie deti, ale zaujme aj predškolákov a čerstvých školákov. Zoznamuje ich s ovocím hravou a zábavnou formou, čo môže pomôcť aj v prípade, že ho odmietajú jesť. Pre všetkých, ktorí si knihu zakúpia, je ako bonus pripravená kuchárska e-kniha PRVÉ POLIEVOČKY, NÁTIERKY A MŇAMKY ZO ZELENINY A OVOCIA na stiahnutie na adrese uvedenej na zadnej strane knihy. Obsahuje 15 vynikajúcich zeleninových a ovocných receptov vhodných pre deti od jedného roka, spolu s ďalšími radami a tipmi k príprave jedál pre deti od 1 do 3 rokov. E-knihu pripravila Katarína Paulišinová, certifikovaná poradkyňa detskej výživy a zakladateľka portálu Supermamky.
 
 
Autor: Diana Lokšová, Andrea Kováčová
Vydavateľstvo: Čo dokáže mama, s.r.o.
Rok vydania: 2017
EAN: 9788097243029
Počet strán: 56
Typ tovaru: Pevná väzba
Jazyk: slovenský
Rozmery: 210x210 mm
Žáner: Deti a mládež
 

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)