Kategórie
Úvod / Katalóg / Kategórie tovaru / Knihy / Beletria / Moji zeleninkoví kamaráti

Moji zeleninkoví kamaráti

Moji zeleninkoví kamaráti

Diana Lokšová, Andrea Kováčová

Kód9788097243012
DostupnosťPosledný kus

Kniha MOJI ZELENINKOVÍ KAMARÁTI je prvou detskou zeleninkovou knihou publikovanou na území Slovenskej republiky. Na našom knižnom trhu zaznamenáva... čítaj ďalej

Bežná cena 14,75 

Ušetríte 5,76 %

13,90 

Celý popis

Kniha MOJI ZELENINKOVÍ KAMARÁTI je prvou detskou zeleninkovou knihou publikovanou na území Slovenskej republiky. Na našom knižnom trhu zaznamenáva nevídaný úspech. Kniha vznikla z produkcie niekoľkých mám počas materskej dovolenky, ktoré chceli touto formou inšpirovať svoje deti spoznávať a jesť zeleninu. A vyšlo im to! Kniha obsahuje krátke básničky o jednotlivých druhoch zeleniny od najznámejších až po menej známe. Je určená pre najmenšie deti, ale zaujme aj predškolákov a čerstvých školákov. Zoznamuje ich so zeleninou hravou a zábavnou formou, čo môže pomôcť aj v prípade, že ju odmietajú jesť. Pre všetkých, ktorí si knihu zakúpia, je ako bonus pripravená kuchárska e-kniha RECEPTY ZELENINKOVÝCH KAMARÁTOV na stiahnutie na adrese uvedenej na zadnej strane knihy. Obsahuje 20 vynikajúcich zeleninových receptov vhodných aj pre deti. Každý zameraný na inú zeleninu vrátane rôznych tipov a inšpirácií do kuchyne. E-knihu pripravil kolektív autorov vydavateľstva Fitshaker.
Autor: Diana Lokšová, Andrea Kováčová
Vydavateľstvo: Čo dokáže mama, s.r.o.
Rok vydania: 2017
EAN: 9788097243012
Počet strán: 52
Typ tovaru: Pevná väzba
Jazyk: slovenský
Rozmery: 210x210 mm
Žáner: Deti a mládež

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)