Kategórie
Úvod / Katalóg / Kategórie tovaru / Knihy / Beletria / Romány / Druhá jar Mimi Tulipánovej

Druhá jar Mimi Tulipánovej

Druhá jar Mimi Tulipánovej

Susana Kubelková

Odporúčame
Kód9788055113487
DostupnosťPosledné kusy (3)

Mimi Tulipanová, režisérka reklamných filmov a nadšená homeopatka, zisťuje, že v päťdesiatpäťke zďaleka nie je všetkým dňom koniec a... čítaj ďalej

Bežná cena 9,90 

Ušetríte 20,20 %

7,90 

Celý popis

Mimi Tulipanová, režisérka reklamných filmov a nadšená homeopatka, zisťuje, že v päťdesiatpäťke zďaleka nie je všetkým dňom koniec a že život pre ňu nachystal ďalšie šteklivé prekvapenia. Po rozchode s manželom začína nový život. Prežíva horúce noci v Paríži... V jej živote sa totiž objavujú ďalší muži, ktorí bojujú o jej priazeň – zoznamuje sa s náruživým bohatým psychiatrom, ktorý má však zvláštnu záľubu – slabosť pre červené lodičky na ihličkách. Mimi v jeho spálni odhalí ohromujúce tajomstvo... O jej srdce sa usiluje aj sladký devätnásťročný Bebé, ktorý jej vášnivo dvorí a tiež nadaný kameraman Joel. Mimi váha, no nakoniec sa rozhodne. Ako? Samozrejme správne.

 

Počet strán: 336

Väzba: pevná

ISBN: 8055113483

Jazyk: slovenský

 

   

 

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)