Kategórie
Úvod / Katalóg / Kategórie tovaru / Knihy / Beletria / Thrilery / Diabolská alternatíva

Diabolská alternatíva

Diabolská alternatíva

Frederick Forsyth

Znížená cena
Kód9788055100425
DostupnosťPosledné kusy (2)

V Diabolskej alternatíve napísanej v roku 1979 rozvíja obľúbený autor Frederick Forsyth politický thriller o terorizme, hroziacej ekologickej katastrofe a... čítaj ďalej

Bežná cena 8,27 

Ušetríte 16,57 %

6,90 

Celý popis

 V Diabolskej alternatíve napísanej v roku 1979 rozvíja obľúbený autor Frederick Forsyth politický thriller o terorizme, hroziacej ekologickej katastrofe a vysokej hre o moc.
 
Sovietsky zväz, ktorý nedopatrením prišiel o podstatnú časť úrody obilia, je nútený požiadať o pomoc svojho odvekého rivala Spojené štáty. Američania však žiadajú ústupky v oblasti odzbrojenia. Keď je už mierová dohoda na dosah ruky, všetkým zúčastneným skrížia plány ukrajinskí nacionalisti. Podarí sa im uskutočniť niekoľko diabolských kúskov, takže nakoniec držia v šachu vlády západnych mocností. Tu vstupuje do hry anglický tajný agent Adam Munro. Spolu so svojou láskou z mladosti Valentinou sa podujme rozťať gordický uzol a vyriešiť neriešiteľnú dilemu s čo najmenšími stratami.

Podrobnosti

  • Počet strán: 440 strán
  • Väzba: pevná väzba
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 805510042X
  • Rok vydania: 2001

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)