Kategórie

Hľadači duší - Osud

Hľadači duší - Osud

1. diel série: Hľadači duší

Alyson Noel

Znížená cena
Kód9788055606149
DostupnosťPosledné kusy (2)

Daire Santosová asi nemá všetkých päť pokope. Posmievajú sa jej havrany, prenasledujú ju zvláštne žiariaci ľudia, čas sa okolo nej bez... čítaj ďalej

Bežná cena 11,95 

Ušetríte 24,77 %

8,99 

Celý popis

Daire Santosová asi nemá všetkých päť pokope. Posmievajú sa jej havrany, prenasledujú ju zvláštne žiariaci ľudia, čas sa okolo nej bez varovania zastavuje a v snoch ju máta neuveriteľne nádherný chlapec s nebesky modrými očami. Dairina matka sa bojí o mentálne zdravie svojej dcéry, a tak ju posiela k starej mame, ktorú nikdy v živote nestretla. K žene, ktorá v jej predstavách a snoch rozozná volanie jej osudu. Daire je totiž Hľadačka duší, dokáže prechádzať svetom živých i mŕtvych. V zabudnutej dedine v Novom Mexiku sa Daire vydáva na cestu za svojím mystickým dedičstvom. Celý jej svet sa otriasa, keď stretne Dacea – chlapca zo svojich snov. A je len na Daire, aby zistila, či je Dace ten, s ktorým ju spojil osud, alebo je spojencom nepriateľa, ktorého je jej súdené zničiť.

Veková kategória 15+

Podrobnosti

  • Originálny názov: The Soul Seekers, Book 1 - Fated
  • Počet strán: 368 strán
  • Väzba: pevná s prebalom väzba
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 9788055606149
  • Rok vydania: 2013

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)