Kategórie

Moje najlepšie FIT jedlá

Moje najlepšie FIT jedlá

Viac ako 140 receptov na zmenu stravovacích návykov a zdravší život

Lucia Súkeníková

Kód9788055162201
DostupnosťPosledný kus

Chcete sa zdravo stravovať a cítiť sa po jedle dobre? Potom je táto kniha určená pre vás. Je vhodná pre všetkých, ktorí žijú... čítaj ďalej

15,90 

Celý popis

Chcete sa zdravo stravovať a cítiť sa po jedle dobre? Potom je táto kniha určená pre vás. Je vhodná pre všetkých, ktorí žijú hekticky, no odmietajú sa stravovať vo fastfoodoch, pre športovcov, ľudí s potravinovými intoleranciami, tehotné ženy i ženy po pôrode. Vďaka nej sa presvedčíte, že aj zdanlivo jednoduché a obyčajné jedlo môže byť veľmi chutné a že na to, aby ste sa cítili fit, nepotrebujete minúť veľa peňazí.

V knihe nájdete recepty na celý deň, od raňajok až po večere. Mnohé jedlá sú vhodné i na prenášanie do práce. Takéto stravovanie má veľa výhod - je lacnejšie ako stravovanie v reštauráciách, viete, čo jedlo skutočne obsahuje a v prípade potravinových alergií sa nemusíte obávať neželanej reakcie. Moje najlepšie fit jedlá predstavujú zdravšie alternatívy tradičných receptov, ale aj úplne nové, ktoré sa tradičnými ešte len stanú.

Recepty sú vhodné pre celú rodinu, ich prednosťou je: 

  • rýchlosť a jednoduchosť prípravy,
  • dostupnosť použitých surovín,
  • lokálnosť a sezónnosť surovín.

Od známej slovenskej foodblogerky, vynikajúcej kuchárky a experimentátorky, autorky úspešných kuchárskych kníh Moje skvelé jedlo, Moje skvelé koláčiky a Recepty našich starých mám.


 

 

Podrobnosti: 

 

Počet strán:  224

Väzba: pevná

Hmotnosť: 979 g

Rozmer: 180x230mm

ISBN: 9788055162201

Jazyk: slovenský

Preklad: -

Rok vydania: 2019

Prílohy: -

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)