Kategórie

Lahodne s Ellou a priateľmi

Lahodne s Ellou a priateľmi

Pozvite hostí a vychutnajte si spolu zdravé jedlá

Ella Woodward, Ella Mills

Odporúčame
Kód9788022208512
DostupnosťPosledné kusy (5)

Pripravte zdravé jedlo a vychutnajte si ho spolu s priateľmi! Svojou zdravou kuchyňou očarila Anglicko a jej londýnske reštaurácie sú hitom. Zdravé... čítaj ďalej

Bežná cena 17,90 

Ušetríte 50,28 %

8,90 

Celý popis

Pripravte zdravé jedlo a vychutnajte si ho spolu s priateľmi!

Svojou zdravou kuchyňou očarila Anglicko a jej londýnske reštaurácie sú hitom. Zdravé stravovanie sa v posledných rokoch stalo prioritou mnohých domácností. Gazdinky si uvedomujú, že zdravé a výživné jedlá vo veľkej miere prispievajú k príjemnej atmosfére v rodine. Stereotypné predstavy o šalátoch a uhorkách pomaly miznú a nahrádzajú ich nebeské kombinácie čučoriedkových lievancov s karamelovými banánmi, taniere plné lahodných rezancov či šampiňónové šaláty s mangom. Posledná kniha Elliných receptov je plná výborných jedál. Začína raňajkami a neskorými raňajkami spojenými s obedom, nájdete v nej aj menu na veľké oslavy a hostiny alebo jedlá poslednej záchrany, keď už doma nič nemáte. Keď knihu prelistujete, inšpirujete sa a bez problémov sa naučíte, ako vykúzliť pohostenie podľa lahodných Elliných receptov. V tejto knihe ich nájdete viac ako 100.

Počet strán: 288

Väzba: pevná

ISBN: 9788022208512

Jazyk: slovenský

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)