Kategórie

Sempre - Navždy

Sempre - Navždy

Príbeh o obetovaní, smrti, láske a slobode

J.M. Darhower

Znížená cena
Odporúčame
Kód9788055141435
DostupnosťSkladom (> 5)

O knihe: Sedemnásťročná Haven Antonelliová nikdy nepoznala slobodu. Odmalička vyrastala ako novodobá otrokyňa v izolácii uprostred púšte, kde... čítaj ďalej

Bežná cena 14,90 

Ušetríte 53,69 %

6,90 

Celý popis

O knihe:

Sedemnásťročná Haven Antonelliová nikdy nepoznala slobodu. Odmalička vyrastala ako novodobá otrokyňa v izolácii uprostred púšte, kde spolu s matkou tvrdo pracovala a znášala neľudské zaobchádzanie. Obe sa stali obeťami obchodovania s ľuďmi organizovanom rozsiahlou mafiánskou sieťou. Jedného dňa sa tu objaví doktor Vincent DeMarco a dievča dostáva šancu: opustí matku a odíde s ním, alebo zomrie.
Haven sa tak nedobrovoľne ocitne v severokarolínskom mestečku Durante v doktorovom dome a zoznámi sa s jeho dvomi synmi Dominickom a Carminom. Tí nikdy nepoznali núdzu a nič im nechýba – azda okrem matky, ktorá záhadne umrela. Havenin rovesník Carmine je na rozdiel od staršieho brata výbušný nezvládnuteľný mladý muž, ktorému nič nie je sväté a za nič nenesie zodpovednosť. Rodiaca sa láska k Haven to všetko zmení.
Haven a Carmine časom musia prehodnotiť všetko, čomu dovtedy verili. Čím hlbšie sa zapletajú do pavučiny lží a tajomstiev, tým viac zisťujú, že napriek zdanlivým rozdielom sú si veľmi podobní. Veľmi túžia oslobodiť sa od nebezpečného sveta, kde vládnu moc a peniaze, lenže reťaz udalostí, ktoré sa dali do pohybu ešte pred ich narodením, ohrozuje ich plány aj samotnú existenciu. V tomto svete sú zrada a vraždy všednou súčasťou života, nič tu nie je zadarmo a slovo navždy – sempre dostáva trpkú príchuť.

Z anglického originálu Sempre (Gallery Books,
A Division of Simon & Schuster, Inc., New York 2013)
 


 

Hodnotenie knihy:

242 hodnocení
   https://www.databazeknih.cz/knihy/sempre-naveky-257811
 
 

Podrobnosti:

  • Počet strán: 384
  • Väzba: brožovaná
  • Hmotnosť: 609 g
  • Rozmer: 145x228mm
  • ISBN: 9788055141435
  • Jazyk: slovenský
  • Preklad: Michal Jedinák
  • Rok vydania: 2015

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)