Kategórie
Úvod / Katalóg / Kategórie tovaru / Výpredaj (až -60%) / Sila modernej spirituality

Sila modernej spirituality

Sila modernej spirituality

Cesta k súcitu a osobnému naplneniu

William Bloom

Znížená cena
Kód9788055138381
DostupnosťSkladom (> 5)

Sila modernej spirituality nám pútavo, živo a inšpirujúco približuje, ako môžeme získať vnútornú silu a spojenie so zázrakom a s... čítaj ďalej

Bežná cena 12,90 

Ušetríte 54,26 %

5,90 

Celý popis

Sila modernej spirituality nám pútavo, živo a inšpirujúco približuje, ako môžeme získať vnútornú silu a spojenie so zázrakom a s energiou všetkého života. Rozoznáva štyri základné stratégie tvoriace jadro všetkých duchovných tradícií a vysvetľuje, ako ich môže každý - bez ohľadu na vzdelanie, náboženské presvedčenie či charakter - rozvíjať a uviesť do života.

Kniha sa zameriava na tri rozhodujúce oblasti - spájanie s vesmírnou energiou, reflexiou a so službou - a objasňuje nám, ako ich môžeme rozpoznať a rozvíjať v kontexte problémov a kríz moderného človeka, aby sme hlbšie spoznali zmysel a cieľ svojho života. Vďaka autorovým bohatým skúsenostiam a znalostiam svetových náboženstiev lepšie pochopíte seba a získate pocit osobnej integrity, vnútornú silu, pevnejšie spojenie s priateľmi, rodinou a s kolegami, zažijete intenzívnu radosť z toho, že sami dávate smer svojmu životu.

Podrobnosti

  • Originálny názov: The Power of Modern Spirituality
  • Počet strán: 312 strán
  • Väzba: pevná väzba
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 9788055138381
  • Rok vydania: 2014

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)