Kategórie

Morská Panna

Morská Panna

Camilla Läckberg

Znížená cena
Kód9788055607580
DostupnosťPosledné kusy (2)

Ďalší román z pera kráľovnej severkej krimi. Vo Fjällbacke bez stopy zmizol muž. Hoci Patrik Hedström a jeho policajní kolegovia sú v... čítaj ďalej

Bežná cena 12,95 

Ušetríte 23,17 %

9,95 

Celý popis

Ďalší román z pera kráľovnej severkej krimi.

Vo Fjällbacke bez stopy zmizol muž. Hoci Patrik Hedström a jeho policajní kolegovia sú v stopercentnom nasadení, nedarí sa im zistiť, či je živý, alebo mŕtvy. Po troch mesiacoch ho nájdu – zavraždeného, zamrznutého v ľade. 

Keď vysvitne, že jeden z mužových priateľov, spisovateľ Christian Thydell, dostáva viac ako rok anonymné výhražné listy, situácia sa ešte väčšmi skomplikuje. Ktosi ho totiž veľmi nenávidí a udalosti nasvedčujú tomu, že ide o človeka, ktorý nezaváha pred uskutočnením vyhrážok. Polícia rýchlo pochopí, že vražda a anonymné listy spolu súvisia a všetky stopy vedú do minulosti...

O titule sa dočítate aj v recenziách Vychutnajte si zimomriavky zo severu! a Záhadné výhražné listy na severskekrimi.sk.

 

Podrobnosti

  • Originálny názov: Sjöjungfrun
  • Počet strán: 360 strán
  • Väzba: pevná s prebalom väzba
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • ISBN: 9788055607580
  • Rok vydania: 2013

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)