Kategórie

1000 Byliniek

1000 Byliniek

Liečivé rastliny od A do Z

Kolektív autorov

Kód9788055116051
DostupnosťPosledný kus

O knihe: Liečivé rastliny a bylinky ludia oddávna fascinovali a ich aktívne látky ŠÚ ešte i dnes dôležitou súčasťou mnohých... čítaj ďalej

Bežná cena 29,84 

Ušetríte 33,31 %

19,90 

Celý popis

O knihe:

Liečivé rastliny a bylinky ludia oddávna fascinovali a ich aktívne látky ŠÚ ešte i dnes dôležitou súčasťou mnohých Liečivé a hojivých prípravkov. Narastá počet tych, ktory dôverujú liečivej sile prírody a chcu sa o naj dozvedieť viac. Táto príručka obsahuje vyše 1 000 farebných ilustráciám, ucelených i zameraných na detail, a informatívny text o každom druhu. Tím ponuka podrobný prehľad o liečivých rastlinách a bylinách z celého sveta, no najme používaných v Európe.Predstavujeme vám v abecednom poradí 1 000 rastliny - od voňavého agátu až po Liečivé žihľavu. Kniha vám priblíži mnohé dolezite rastlinné druhy (vrátane čiastočná zabudnutých av súčasnosti odmietaných) a ich využitím. Viac ako 1 000 farebných ilustráciám je zameraných na ich charakteristické znaky. Abecedný usporiadanie podľa vedeckého názvu umožňuje Priama porovnávať príbuzné druhy. Podrobné štandardné údaje ku každému druhu, tj Zaradenie do Celad v duchu novšej koncepciám, Iné bežné i menej používané pomenovania, povodia, veľkosť, typické znaky, a následne stručná charakteristika, zamerania na odpis účinku a využitím, su zárukou komplexných informácií, vdaka ktorym mozem hoci táto kniha nepostrádateľnou príručkou o prírodnom liečiteľstve.


 

Podrobnosti:

  • Počet strán: 336
  • Väzba: pevná
  • Hmotnosť: 1771 g
  • Rozmer: 220x295mm
  • ISBN: 9788055116051
  • Jazyk: slovenský
  • Rok vydania: 2008
 
 

Podobný tovar

ZavrieťTáto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (čítaj ďalej)