Strojárska 574/56

Otvorené od Pon – Pia: 9:30 – 16:30 Sob: 10:00 – 13:00

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pripravili sme pre Vás odpovede na najčastejšie otázky od zákazníkov

Darčekové poukazy môžete zakúpiť v papierovej podobe v našich kníhkupectvách, alebo v elektronickej podobe na našom e-shope.

Papierové poukazy

Je možné nakúpiť v hodnotách 10, 15, 20 a 50 EUR a môžete nimi zaplatiť v oboch našich kamenných predajniach. Môžete ich využiť aj k objednávke v e-shope, ale to len pri osobnom odbere na predajni. Ich platnosť je 1 rok od dňa zakúpenia. Cena nákupu musí byť rovnaká alebo vyššia než je uplatňovaný poukaz. 

Elektronické poukazy

Zakúpiť je ich možné len v e-shope a to v hodnote 20, 30, 50 a 100 EUR. Poukazy je možné použiť len v e-shope, kód zadáte v košíku do kolonky Zľavový kupón. Poukaz Vám zašleme mailom, kde sa Vám zobrazí Váš kód. Aj tu platí, že je nutné vyčerpať celú čiastku naraz pri jednom nákupe a suma musí byť rovnaká alebo vyššia ako uplatňovaný poukaz.

Ak máte vytvorený účet je možné sledovať objednávku priamo tam. V prípade objednávky bez účtu je potrebné sledovať mailové informácie, ktoré Vám zasielame pri každej zmene stavu objednávky. Ak potrebujete aktuálnu informáciu je možné nás kontaktovať.

Peniaze Vám prídu čo najskôr. No najneskôr do 14 dní. Záleží od zvolenej platby.

Objednávka je nachystaná 5 dní od doby kedy Vám príde potvrdzujúci mail o jej vybavení.

Spojiť ich je možné iba do zabalenia objednávky. Preto je dobré takúto požiadavku čo najskôr nahlásiť.

Doručujeme momentálne iba na Slovensko a do Českej republiky.

Packeta/Zásielkovňa štandardne doručuje balíčky na druhý pracovný deň od odovzdania. V inom prípade Vás bude prepravca kontaktovať.

Kontaktujte nás

Všetky informácie telefonicky alebo e-mailom:

Telefón: 0905391233

E-mail: info@casnaticho.sk